Simpozion internațional jubiliar la Facultatea de Teologie Romano-Catolică

Facultatea de Teologie Romano-Catolică sărbătorește în această săptămână o dublă aniversare: 25 de ani de la înființare în cadrul UBB și 440 de ani de la începutul vieții universitare din Cluj în cadrul instituției iezuite Academia Claudiopolitana.

Cu această ocazie, facultatea organizează un simpozion internațional jubiliar în zilele de 12-13 noiembrie 2021, care va avea loc online. Prezentările se vor desfășura cu traducere simultană în limba română, maghiară, vineri și în engleză, prin interfața Zoom.

Celor care doresc să asiste la conferință, detaliile Zoom pentru participare le vor fi transmise joi prin e-mail de echipa tehnică a evenimentului. Pentru aceasta vă rugăm să completați până miercuri seara formularul scurt de înscriere disponibil la link-ul: https://forms.office.com/r/vpvU8CvCGR

November 12, 2021 @ 3:00 pm
November 13, 2021 @ 6:00 pm