De Mărțișor, vă invităm să descoperiți lumea fascinantă a animalelor! 🐾🦋
Pe 1 martie, Muzeul Zoologic 🦌 și Vivariul 🐍 pot fi vizitate gratuit, în timpul programului normal – un mic dar de primăvară pentru toți cei curioși și pasionați de natură.
💐 Vă dorim o primăvară frumoasă, luminoasă și plină de descoperiri! 🌷